Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

7 praktických rad, jak ukázat šéfovi, že na to máte.

 

Pokud jste již delší dobu ve stejném zaměstnání, je příliš snadné předpokládat, že odměny v podobě financí nebo povýšení se budou objevovat každý rok. Pro povýšení musíte udělat více než jen pár hodin přesčasů. Povýšení znamená větší odpovědnost a vy musíte ukázat šéfovi, že jste připraveni.

POMÁHEJTE ŠÉFOVI S JEHO PRACÍ

Je to trochu ironické, ale nejsnadnější způsob, jak docílit povýšení je ulehčit šéfovi jeho práci. Dosáhněte toho, aby důvěřoval vašim pracovním výkonům. Na oplátku se on může zaměřit na nové oblasti. Dobrá práce je o spolupráci a když dojde na povýšení, upozorní na vás.

VLASTNÍ PROJEKTY OD ZAČÁTKU DO KONCE

Organizujte vlastní projekty od začátku do konce. Pokud dokážete, že můžete mít trvale projekty na starosti, stanete se nepostradatelnými, což často vede k povýšení.

UDRŽUJTE POZITIVNÍ POSTOJ

Lidé, kteří bývají obvykle povýšení jsou vzorem pro ostatní. Dodržují termíny a kladou relevantní, inteligentní otázky, které pomáhají klientům spokojit se s nabízenými službami. Když se objeví problém, chtějí ho vyřešit a snaží se vyhnout budoucím problémům tím, že se poučí ze svých chyb.

POMÁHAJÍ OSTATNÍM ČLENŮM PRACOVNÍHO TÝMU

Pomáhejte svým kolegům, pokud si neví rady s nějakým pracovním úkolem. Povýšení se dočkají ti, kteří umí vytáhnout „nahoru“ celý tým.

DEJTE SVÉMU VĚDĚT, ŽE TOUŽÍTE PO POVÝŠENÍ

Vypadá to docela jednoduše, ale vyjádření vaší touhy po povýšení je velmi užitečné. Někdy vedení nemusí vědět, že to chcete, nebo o vás nepovažovalo za kandidáta, zejména pokud je mimo vaše současné oddělení. Vedení vám často řekne, co musíte udělat, abyste získali pozici, pokud vědí, že to chcete.

BUĎTE HRDÍ NA SVOU PRÁCI

Kompetence, pečlivost, inteligence, věrnost - to vše je důležité, ale na čem záleží nejvíce je vlastní vůle dělat nejlepší možnou práci. Práce je důležitá, a zaměstnanci, kteří ji berou osobně, kteří mají svou práci jako odraz svých hodnot a jsou hrdí na dobrou práci, jsou zaměstnanci, kterým vedení důvěřuje v odpovědných pozicích.

VYHNĚTE SE KANCELÁŘSKÉ POLITICE A DRBŮM

 

Zdroj: www.hitprace.cz