Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Nastavujete si před odjezdem na dovolenou automatické odpovědi?

Pokud ano, máme pro vás výběr těch, kterými se můžete inspirovat, abyste byli originální. A taky pár těch, které zařídí, že už vás nikdo nebude chtít nahánět. Samozřejmě všechny zmíněné berte s nadsázkou a doufáme, že se u jejich čtení pobavíte stejně jako my.

 

Ideální šablona pro všechny rodiče

Zdravím vás, jsem na dovolené, a i když mám přístup k e-mailu, raději si užívám čas se svou rodinou. Moje děti vyrůstají rychlostí nadzvukového letadla, a jestli ještě jednou mrknu, bude jim 35 let. A mně bude 73 let, což nechci.

 

Důležité je dát najevo, že vám na příchozím e-mailu záleží

Moc vám děkuju za zprávu, ale bohužel ji musím odložit. Protože jsou prázdniny, jsem mimo kancelář. Dokud se nevrátím, bude váš e-mail pečlivě uschován v mé schránce a věřím, že se mu nic nestane. Přeji vám krásné léto!

 

Někdy můžete v ostatních vyvolat i špetku závisti…

Hezký den, mám pro vás dobrou i špatnou zprávu. Ta špatná – jsem mimo kancelář. Ta dobrá je, že jsem mimo kancelář a užívám si dovolenou na Mallorce.

 

… nebo ukázat, že máte smysl pro humor

404: Personalista nebyl nalezen

Je nám líto, požadovaný personalista teď neexistuje. Zřejmě byl smazán nebo přemístěn jinam – třeba na dovolenou.

 

Co takhle kvíz, který za vás vyřeší důležité problémy?

Budu mimo kancelář a zareaguji až za dva týdny. Když už jste ale tady, pomozte mi vyřešit spor mezi mnou a kolegy:

Který díl Bridget Jonesové byl nejlepší?

a) Deník Bridget Jonesové

b) Bridget Jonesová: S rozumem v koncích

c) Dítě Bridget Jonesové

d) Na tohle se nedá s čistým svědomím odpovědět!

 

Díky téhle zprávě si zase druhá strana srovná priority

Jsem na dovolené od XYZ do XYZ. Každému odesílateli povoluji jeden e-mail. Pokud mi pošlete více e-mailů, budu je náhodně mazat, dokud nezbyde jen jeden. Vybírejte tedy moudře a myslete na to, že jste mi už jeden e-mail poslali.

 

Nebojte se do e-mailu přihodit i dárek

Zdravím! Děkuji za váš e-mail. Bohužel (nebo bohudík pro mě) jsem na dovolené. A než začnete závidět, mám pro vás něco, co vás dneska aspoň trochu rozveselí. Na následujícím odkaze si můžete vychutnat desetihodinovou videosmyčku praskajícího krbu.

 

Občas je fajn přiznat barvu hned na začátku

Když jsem mimo kancelář, dostávám e-mailů víc než dost. Pokud tedy chcete, abych vám odpověděl/a, napište mi znovu po datu XYZ, protože jinak se zpráva prostě a jednoduše ztratí. :)

 

Varování především

Dobrý den, buďte opatrní – na následujících řádcích vás čeká spousta cizího štěstí a veselí. Tím chci říct: jsem na dovolené, ležím na pláži a zrovna teď se mi vaše zpráva moc nehodí. Ale nebojte, zastupuje mě kolegyně, které můžete napsat na následující e-mailovou adresu.