Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Obchodní zástupce pro SK / TEDDIES s.r.o.

INFORMACE O PRACOVNÍM MÍSTĚ

 • Místo práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj (Práce vyžaduje cestování)
 • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 
 • Druh pracovního poměru: plný úvazek, preferujeme živnostenský list

Náplň práce, popis pracovní pozice

Česká společnost, zaměřená na velkoobchod se sortimentem hraček a her pro vnitřní i venkovní využití s tradicí v oboru již 20let, hledá pro posílení klientského servisu obchodního zástupce na Slovensku pro oblast Trnavského kraje, Bratislavského kraje, Nitranského kraje a části Banskobystrického kraje. Preferujeme spolupráci na živnostenský list.

Hlavní činnost dané pozice je v současné době především udržování a rozvíjení již fungujících vztahů se stávajícími obchodními partnery na bázi pokračování v pravidelných návštěvách prodejen. Příležitostné vyhledávání nových zákazníků. Rozšíření portfolia zákazníků plánujeme teprve po návratu současného obchodníka ze zdravotní rekonvalescence v příštím roce.

Vhodným kandidátem je pro nás uchazeč, který je nejen aktivní řidič a rád cestuje v rámci svěřeného regionu, ale především ten, který disponuje obchodním duchem. Pokud bude mít viditelné zkušenosti z praxe na obdobné obchodní pozici, budeme my i on o to spokojenější. Výhodou je znalost trhu s hračkami, stejně jako znalost anglického jazyka.

Firemní benefity a výhody
Nabízíme zázemí stabilní společnosti, která se neustále rozvíjí, pestrou obchodní práci se žádaným sortimentem, možnost skvělého výdělku, v případě zájmu firemní vozidlo, telefon a notebook, zaměstnaneckou slevu na nákup našeho zboží, profesní školení a postupně další výhody.

Informace o náboru

Cítíte se po přečtení základních rysů obchodního zástupce Teddies s.r.o. jako ryba ve vodě a máte chuť přidat se do Česko / Slovenského týmu 10 obchoďáků, potom se snad otvírají dveře k možné budoucí spolupráci…Zkuste na nás zaklepat, viz kontakt na konci :)

 

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

Je pro Vás obchodování adrenalinovou hrou? Těší vás vyhrávat, překonávat sama sebe i očekávání od druhých? Působí na vás slova „to nejde“ jako motivace to dokázat? Zvládáte vyrážet samostatně do terénu i na několik dní, trávit čas sami na pravidelných objížďkách odběratelů a také současně rádi pracujete jako součást týmu, komunikujete s kolegy a podílíte se na společných cílech?

Osobnostní předpoklady, které ze zkušenosti doporučují kolegové OZ

Záleží nám na kvalitě naší práce a našich lidí. Je pro nás důležitá odpovědnost, čestnost a radost z toho co děláme.

Kolegové OZ z praxe doporučují:

Vyhráno má ten, který obchoduje s radostí a lehkostí. Je člověk charismatický, duchem mladý a plný nadšení. Už teď si vyhrnuje rukávy a to, že zatím nemá tolik kolik by si přál, jej inspiruje k usilovné práci.
V týmu chceme pracovat s férovou osobou, s tím, kdo se nebojí mít názory a umí je s respektem k firmě i k naší práci komunikovat.

Jeho práce bude efektivní, pokud zvládne IT dovednosti, bude mít zkušenosti s obchodováním, bude pracovat systematicky a precizně. A bude pracovitý!

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

 

Počet let praxe v obchodní činnosti

Je to na Vás, jak Vám to půjde

 

Jazykové znalosti

Anglický jazyk výhodou

 

Ostatní znalosti

Microsoft Excel – pokročilý

Řidičský průkaz sk. B nutný

INZERUJÍCÍ SPOLEČNOST

Stručná charakteristika společnosti

Teddies s.r.o. je česká rodinná firma založená panem Michalem Vyhnálkem v roce 2001. Během 20 let se díky přátelské rodinné atmosféře, pracovitosti lidí, vizionářství vedení, společně s důrazem na kvalitu a legislativní řádnost, propracovala mezi silné hráče zabývající se prodejem i designem a výrobou hraček, her a nářadí pro vnitřní i venkovní prostření.

 

Co zájemci o spolupráci nabízíme?

 • Benefity odpovídají nejnovějším trendům 21.roku 21. století a 20tleté stabilní firmě
 • V současné době flexibilní formy práce, daří se nám a známe obchodní cesty k prosperitě navzdory náročným okolnostem
 • Silná finanční podpora v začátku, férové podmínky ohodnocení po dobu spolupráce
 • Trvalá spolupráci a provázení slovenského kolegy
 • Předání úspěšného know how kolegů při spolujízdách v rámci zaučení
 • V případě opakující se pandemické situace nadstandartní podmínky testování, a to včetně usnadnění opatření také rodinným příslušníkům
 • Rozvojové zázemí v silné střední rodinné firmě sídlící ve vlastních moderních prostorách včetně rozsáhlých skladů v podhůří Orlických hor
 • Již tradičně se také mimo práce rádi společně bavíme, a už se těšíme na nejbližší příležitost utužovat kolektiv na různých společných akcích

 

Adresa společnosti

U Dlouhoňovic 1494, 564 01 Žamberk

www.teddies.cz

 

Kontakt

Kontaktní osoba: Monika Karásková

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Poslat životopis / motivační dopis