Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

S paní Monikou Karáskovou jsme se setkali při aktivitě vzdělávání zaměstnanců naší společnosti na téma týmová spolupráce, rozvoj lidských zdrojů, motivační metody... atd.

Jako největší přínosy Moniky Karáskové jsem vnímal precizní reakci na vzniklou situaci, přizpůsobení workshopu aktuálním potřebám, schopnost korigovat různorodý tým a jistotu, se kterou byla schopna řídit i mne - zadavatele školení tak, abychom dosáhli nastavené cíle.

S Monikou Karáskovou spolupracujeme cca 2 roky. Jako každý majitel firmy mám své vize ve všech oblastech firmy a oblast řízení lidských zdrojů je aktuálně velké téma. Začátek spolupráce byl na dílčích projektech, ale s ohledem na všestranné znalosti paní Karáskové jsme se společně pustili do mnoha dalších projektů, které byly jak aktuální, tak dlouhodobě plánované.

S Monikou Karáskovou spolupracujeme přes rok. Její energie a nasazení nás neustále překvapují. V oblasti personalistiky, modelování osobnosti i koučovacích přístupů je pro nás její práce nenahraditelná. Když máme zakázku pro Moniku, víme, že bude odvedena práce na nejvyšší úrovni. S jistotou a perfektním výsledkem.

Monika je profesionál každým coulem. Má vynikající “čich na lidi” a jejich potřeby i motivace. Díky Monice jsme personalistiku v naší společnosti posunuli doslova na jiný level. Je radost s ní spolupracovat a spolu s kolegy víme, že se na ni můžeme kdykoliv s důvěrou obrátit. 

Paní Karásková s námi spolupracuje v rámci lektorování odborných seminářů zaměřených na Výběr pracovníků a koučink pro manažery. Můžu poskytnout jen kladné reference. Paní Karásková je velkým odborníkem na danou problematiku, vžby byla precizně připravena a studenti odcházeli obohaceni o obrovské zkušenosti z praxe.

S Monikou Karáskovou jsem spolupracoval po dobu bezmála jednoho roku v rámci své přípravy a následně realizace volební kampaně.

Monika Karásková s námi spolupracuje téměř rok, připravovala nám kompletní kampaně, PR a tiskové zprávy včetně tiskových konferencí pro veškeré naše akce. Největší akcí letošního roku byl jednak mezinárodní BALONY.EU festival Buchlov 2012 a slavnostní otevření našeho penzion-restaurantu BalonCentrum v Břestku.

Dear Madam /Sir, We are a powder coating company located in Turkey. We have hired Ms. Monika Karaskowa as a marketing / project manager.
She was required to develop our powder coating activities in the Czech market.