Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Začínáte se cítit unavení a prostě už necítíte tu vášeň jako kdysi? Naštěstí existují rady, co s tím. Zkuste následující a dost možná vás opět začne bavit to, co děláte – tak jako tomu bylo v minulosti.

 

Zamyslete se nad tím, proč jste vlastně začali s tím, čemu se věnujete

Pamatujete si ještě, proč jste se do toho na začátku pustili? Proto, že vám to dodává klid? Nebo to děláte kvůli emocím, které jsou s vaší činností spojené? Vzpomeňte si, co vás tehdy nadchlo pro to, co děláte. Zkuste si připomenout onu počáteční jiskru.

Přečtěte si nějakou knihu

Existují knihy o tom, jak opět posílit vaši vášeň pro to, co děláte. Co je na knihách skvělé, je to, že zaměstnávají a stimulují náš mozek. Čtěte, přemýšlíte nad tím, co jste se dozvěděli… a dost možná najdete inspiraci. Kniha může být mocným nástrojem, pokud se v životě cítíte tak nějak zaseklí na jednom a tom samém místě.

Podívejte se na filmy

Některé filmy mohou také dobře podnítit naši vášeň. Filmy navíc zaberou jen pár hodin. Podívejte se na nějaký, abyste podpořili svou kreativitu vizuálním vjemem. Využijte je k relaxaci, během které můžete navíc znovu posílit svou vášeň.

Staňte se členem komunity

Pokud se cítíte tak nějak prázdní, připojte se ke komunitě. Dost možná tak opět nastartujete svou vášeň. Když se potkáte s lidmi, kteří sdílejí stejnou vášeň a budete se s nimi stýkat, dost možná si znovu uvědomíte, co je tak skvělého na tom, čemu se věnujete. Připojte se ke skupinovým akcím nebo setkáním, abyste oživili svou vášeň a získali novou energii.

Pečujte o své emoce

Chcete-li ve svém životě dobře fungovat, musíte být schopni regulovat svůj vlastní emoční stav. Právě na vás totiž záleží, zda budete emočně v pohodě a zda si udržíte kontrolu nad svými emocemi. Zlepšete své emoční zdraví cvičením, meditacemi nebo posloucháním nějaké dobré hudby. Zajistěte prostě, aby váš emoční stav byl dobrý.

Buďte konzistentní

Konzistentnost má svou hodnotu. Jde o to, zda jste skutečně odhodláni dělat to, co chcete zvládnout nebo v čem se chcete zlepšit. Buďte důslední – a když to nevzdáte a vytrváte, budete se stále pohybovat směrem k vašemu cíli, tvrdí článek na webu addicted2success.com.

 

Zdroj:https://www.managementnews.cz/manazer/vedeni-lidi-id-147960/ozivte-svou-vasen-pro-to-cemu-se-venujete-id-3882878#