Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Začít jako prodavač, pak se stát vedoucím oddělení služeb zákazníků a nakonec řídit celý obchodní dům. To je jeden ze skutečných kariérních příběhů lidí, které můžete ve společnosti IKEA potkat. Stačí mít zájem o svou práci, chtít na sobě neustále pracovat a my vám pomůžeme růst. 

Inspirativní práce pro všechny s nadšením pro zařizování domácnosti

IKEA začínala jako malá rodinná firma na jihu Švédska v roce 1943. Dnes se rozrostla do 28 zemí, ve kterých máme celkem 340 obchodních domů. Stále si však udržujeme stejné hodnoty jako na začátku: lidé z oblasti Småland, kde IKEA vznikla, jsou pracovití, praktičtí, vzájemně si pomáhají a žijí v bezprostředním kontaktu s okolní přírodou. Taková je i IKEA a takoví jsou i její zaměstnanci. Jsme rozmanitá skupina lidí, kteří stojí nohama na zemi, jednají přímo a sdílejí vášeň pro zařizování domácnosti.

V IKEA je každá kariéra jedinečná

V IKEA existuje spousta možností, jak růst. Svým zaměstnancům nabízíme pestré příležitosti, ať už v lokálním nebo světovém měřítku. Můžete nastoupit jako brigádník za studií, pokračovat jako specialista marketingu po absolvování školy a brzy se z vás může stát marketingový manažer v Česku nebo kdekoliv na světě, kde IKEA působí.

Kariéra každého v IKEA je jiná, protože každý z nás je jedinečný. My vaši jedinečnost vítáme, protože jen díky ní se můžeme posouvat dál a společně vytvářet lepší každodenní život pro co nejvíce lidí. IKEA roste, když rostou její lidé. Snažíme se podporovat u každého zaměstnance jeho talent a rozvíjet ho v rámci dané pracovní náplně i formou speciálních menších projektů. Dosažené vzdělání není až tak důležité. Mnohem důležitější je snaha neustále se učit novým věcem a převzít za svůj rozvoj zodpovědnost. Každý má v IKEA svou vlastní, jedinečnou cestu, která vede vypadá tak, jak si ji naplánujete.

 

IKEA na Profesia Days

Na veletrhu Profesia Days chceme představit oblasti, ve kterých IKEA nabízí uplatnění – od prodeje, přes logistiku, nákup, interiérový design, IT, marketing, personalistiku až po různé projekty. Můžete začít na pozici v České republice, a pokud budete mít chuť a uspějete, otevřou se vám pracovní příležitosti i v zahraničí. Přijďte se podívat na některý z našich inspirativních workshopů pro širokou veřejnost. Dozvíte se více například o tom, jaké to je pracovat v IKEA nebo jaké rozvojové programy nabízíme.

Více informací o práci v IKEA se dozvíte také na www.ikea.jobs.cz

(PR článek)